Untitled 2

Endüstriyel Servis Hakkında

Endüstriyel Servis olarak,  özlemini duyduğunuz kaliteli ve yüzde yüz memnun kalacağınız bir servis hizmeti ile İstanbul genelinde, her tür ticari/endüstriyel klima, endüstriyel soğutucu ve dondurucu, soğuk hava deposu, endüstriyel çamaşır ve bulaşık makinesi, endüstriyel fırın ocak gibi tüm cihazlarınızın tamir ve bakım, işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Firmamız, İstanbul genelinde ki tüm ilçelere 7/24 acil teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sitemizde bulunan acil telefon numaramızı kullanarak gece ve gündüz her saat bizi arayabilirsiniz. Müşterilerimiz özellikle soğutucu ve dondurucu cihazlarının arızalarında büyük zararlara uğrayabilmektedirler. 

endüstriyel teknik servis

ENDÜSTRİYEL SERVİS olarak çoğu arızanın acil ve hayati olduğunu biliyor, günün her saatinde ve her an sizlere destek olabilecek şekilde mesai yapıyoruz. Endüstriyel servislik alanında yılların getirdiği teknik bilgi ve birikimiz ile bakım ve tamir işlemleri için en hızlı, en uygun ve ekonomik çözümleri üretiyoruz.

Firmamız yaptığı işlerde %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.  Personelimiz işinde uzman, güler yüzlü ve sözüne sadıktır. Kaliteli hizmetin, söz verilen zamanda ve etkinlikle yerine getirilmesi en önemli prensiplerimizden biridir.